Cansız Hayal Tasarım - Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtımı, İnşaat Filmi, Video Panorama, Sanaltur, 360 Derece, Detaypan, Gigapixel, Uzun Dönem Timelapse, Mobil Uygulama | Fabrika Tanıtım Filmi
336
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-336,bridge-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızı Etkili Şekilde Tanıtalım

Üretim hattınızı, makine kalitenizi, Teknoloji yatırımlarınızı , çalışan kalitenizi … kısacası Fabrikanızı en etkili şekilde tüm dünyaya tanıtmanız için biz hazırız.

Profesyonel ekibimiz ile gelir, 1-5 gün içinde fabrika çalışmanızı aksatmadan en etkili şekilde film çekimlerimizi yapar, uzman ekibimiz ile tüm dünyaya fabrikanızı anlatacak filmi hazırlarız.

Profesyonel seslendirme , grafik ve animasyon ,etkili geçişler , farklı diller için altyazı ile sorunsuz çözümler sunuyoruz.

4K yada FullHD formatında yayına hazır olarak teslim edilir.

Çekim Süresi

1-5 gün arası süren çekimler ile, fabrika akışına engel olmadan çekimler tamamlanır. Süreç boyunca fabrika tamamında ve dışında hem yerden hem  havadan kayıtlar yapılır.

Teslim Süresi

Çekim sonrası , belirlenen senaryoya uygun olarak grafik ve animasyonlar hazırlanır. Montaj süreci ve sonrasında seslendirme ile yayına hazır hale getirilir.

Bu süreç 15 gün e kadar uzayabilir.