Cansız Hayal Tasarım - Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtımı, İnşaat Filmi, Video Panorama, Sanaltur, 360 Derece, Detaypan, Gigapixel, Uzun Dönem Timelapse, Mobil Uygulama | Sanal Sergi
506
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-506,bridge-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sanal Sergi

Serginizi süre ve mekandan bağımsız hale getirelim

Sergi ve müzelerin tüm eserlerini sanal olarak gezilebilir, detayları ile incelenebilir yapıyoruz. Ziyaretçilerin sanki oradaymış gibi gezinebilmeleri , istediğini yöne gidebilmeleri, istediği esere yakınlaşıp detaylarına bakabilmeleri mümkün.

İsteğe bağlı olarak Eser satışı yada kopya satışı seçeneği ile de hazırlanabilecek sanal sergi ziyaretçiye etkileyici bir konfor sunmaktadır.

Serginiz & Müzeniz süre sınırı olmadan web sitenizde sürekli yayında olabilir, gelemeyen ziyaretçileriniz için de ulaşılabilir olmaya devam edecektir.

Çekim Süresi

1 gün içinde çekimlerin yapılıp, 3 gün içinde yayına hazır olarak teslim edilir. Kapsamlı sergi mekanları için süre göreceli olarak uzayabilir.

Kopya/Baskı/Teslimat

Eser kopya satışı için, kopyalama, baskı , çerçeve ve dağıtım ile ilgili kapsamlı hizmet ağımız ile baştan sona sorunsuz hizmet sunuyoruz.