Cansız Hayal Tasarım - Tanıtım Filmi, Fabrika Tanıtımı, İnşaat Filmi, Video Panorama, Sanaltur, 360 Derece, Detaypan, Gigapixel, Uzun Dönem Timelapse, Mobil Uygulama | Tanıtım Filmi
9
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9,bridge-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Tanıtım Filmi

Şirketinize & İşinize
Tanıtım Filmi ile güç verin

Tanıtım Filmi, günümüzün en etkili reklam araçlarından biridir. Açılış, Lansman, Fuar ve Organizasyon, Sosyal medya ve internet reklamlarında Tanıtım Filminizi kullanarak rakiplerinizin önüne geçin.

Firmanızın marka değerini, iş süreçlerinizi, kalitenizi ve anlatmak istediğiniz tüm değerleri profesyonel ekip ve ekipmanımız ile yüksek kalitede tanıtım filminizi hazırlayalım.

Uygun bütçe imkanları ve hızlı çözümler ile sizin yanınızdayız.

Çekim Süresi

1-5 gün arası çekimler tamamlanır. Şirket genelinde ve personel ile berabar hazırlanan senaryoya uygun olarak yapılan çekimler, sonrasında, uygun müzik, grafik & animasyon , seslendirme ile montaj yapılır.

4K veya FullHD olarak yayına hazır olarak teslim edilir.

İster sosyal medya üzerinde ister youtube kanalında etkili tanıtıma büyük katkı sağlayacak olan Tanıtım Filmi ile kalitenizi anlatmaya hemen başlayın.

Teslim Süresi

Çekim sonrası , belirlenen senaryoya uygun olarak grafik ve animasyonlar hazırlanır. Montaj süreci ve sonrasında seslendirme ile yayına hazır hale getirilir.

Bu süreç 15 gün e kadar uzayabilir.